Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Studiuj w WSPiA!

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oferuje szeroką gamę studiów podyplomowych dostosowanych do potrzeb i wymagań rynku pracy opartych o specjalistyczną wiedzę z zakresu "administracji", "bezpieczeństwa", "prawa" lub "zarządzania" Nasze studia podyplomowe są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców, a programy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić studentom praktyczne i aktualne wiedzę.

Zajęcia on-line na Studiach Podyplomowych
Co bardzo ważne zajęcia na Studiach Podyplomowych w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej odbywają się w formie on-line.

Studia podyplomowe w WSPiA to świetna okazja dla absolwentów szkół wyższych, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje i umiejętności, a także dla osób, które chcą zmienić kierunek swojej kariery zawodowej. Dzięki naszej ofercie studiów podyplomowych, można zdobyć specjalistyczną wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie, co pozwala na rozwijanie kariery i osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

 

Kandydaci na Studia Podyplomowe w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej proszeni są o dokonanie rejestracji drogą elektroniczną na stronie e-rekrutacja.wspia.eu. Wypełniając formularz elektroniczny, należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w zakładce „krok po kroku”.

Studia w ramach BED
Studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich oraz absolwentów studiów II stopnia – magisterskich. Studenci WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej płacą tylko za jeden semestr wybranych Studiów Podyplomowych. Drugi mogą „opłacić” Bonem Edukacji Dodatkowej „BED”. Informacji na ten temat udziale Centrum Edukacji Dodatkowej WSPiA (dane kontaktowe znajdziesz tutaj).