Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Studiuj Zarządzanie w WSPiA

×

Studia pierwszego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)
Uzyskany tytuł: licencjat

Studia na kierunku "zarządzanie" w WSPiA zapewnią Ci dobry start w karierę! Krok po kroku poznasz specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstw i zarządzania nimi. Zdobędziesz szeroką wiedzę biznesową niezbędną do obejmowania stanowisk menedżerskich. Każdy semestr studiów to nowe umiejętności i ambitnie wyzwania, będące solidną podstawą do budowania Twojej indywidualnej ścieżki rozwoju jako przyszłego menedżera.

Wybierając studia na kierunku „ZARZĄDZANIE” w WSPiA uzyskasz wszechstronne wykształcenie biznesowe. Poznasz przedmioty związane z zarządzaniem, ekonomią, biznesem, funduszami UE, prawem, socjologią i psychologią. Pozwali Ci to na sprawne prowadzenie swojego biznesu lub działanie w gospodarce, przedsiębiorstwach, agencjach doradczych i consultingowych, administracji. Będziesz studiować na ciekawych specjalnościach, a podczas zajęć spotkasz kadrę specjalistów m.in. przedsiębiorców, prezesów i dyrektorów dużych firm z różnych branż, pracowników urzędów. Zaproponujemy Ci udział zajęciach z wykorzystaniem gier pozwalających na zarządzanie wirtualnej firmy oraz gier decyzyjnych, logicznych i biznesowych. 

Specjalności na kierunku: 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kierunku Zarządzanie - FAQ   


Harmonogram tegorocznych terminów rekrutacji:

  • I tura rekrutacji od 3 czerwca 2024 r. do 2 sierpnia 2024 r.
  • II tura rekrutacji od 5 sierpnia 2024 r. do 26 września 2024 r.

Kandydaci rejestrują się elektronicznie i składają dokumenty on-line w systemie e-rekrutacja. Brakujące dokumenty (np. świadectwo maturalne) można uzupełnić w dowolnym momencie w czasie trwania rekrutacji.

Następnie kandydaci są zobowiązani do złożenia dokumentów w biurze rekrutacji, przed upływem terminu rekrutacji na studia tj. przed 2 sierpnia- I tura; 26 września- II tura. Kandydat jest przyjmowany na studia w tej turze rekrutacji, w której złożył kompletne dokumenty.