Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Studiuj w WSPiA!

Kilka atrakcyjnych kierunków, kilkanaście nowoczesnych specjalności, doskonała kadra specjalistów i praktyków oraz propozycje zajęć praktycznych przygotowujących do pracy w wybranym przez Ciebie zawodzie. To propozycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla osób poszukujących studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich.
Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej przyszłości od solidnego i dobrego wykształcenia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich w WSPiA.

Jednolite Studia Magisterskie:

Studia na wszystkich kierunkach I stopnia trwają 6 semestrów (3 lata), natomiast jednolite magisterskie z prawa trwają 10 semestrów (5 lat). Przez ten czas Studenci mają również dostęp do nowoczesnej biblioteki i kompleksowej bazy danych, które pozwolą im na łatwe i szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. W ramach studiów, studenci mają także możliwość brania udziału w praktykach i projektach, które pozwolą im zdobyć doświadczenie zawodowe i zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

 

  • I tura rekrutacji od 3 czerwca 2024 r. do 2 sierpnia 2024 r.
  • II tura rekrutacji od 5 sierpnia 2024 r. do 26 września 2024 r.