Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Studia pierwszego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)  Uzyskany tytuł: licencjat

Studia drugiego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Czas trwania: 2 lata (4 semestry) Uzyskany tytuł: magister

bezpieczeństwo wewnętrzne oferuje niezwykle atrakcyjne zajęcia z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Do dyspozycji studentów mamy doskonale wyposażone laboratorium kryminalistyczne, strzelnicę elektroniczną, wirtualne symulatory miejsca zbrodni, katastrofy drogowej i cyberbezpieczeństwa, wariograf oraz policyjny tor przeszkód. Podczas studiów spotkasz się z funkcjonariuszami różnych służb, którzy przygotują cię do pracy w wielu formacjach mundurowych i cywilnych działających w sektorze bezpieczeństwa. Zdobędziesz wiedzę z zakresu m.in. kryminalistyki, kryminologii, prawa karnego, policyjnego, administracyjnego, obrony narodowej, nauk wojskowych, cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa ekonomicznego, informatyki śledczej oraz psychologii.

Specjalności na kierunku:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne - FAQ   


Harmonogram tegorocznych terminów rekrutacji:

  • I tura rekrutacji od 3 czerwca 2024 r. do 2 sierpnia 2024 r.
  • II tura rekrutacji od 5 sierpnia 2024 r. do 26 września 2024 r.

Kandydaci rejestrują się elektronicznie i składają dokumenty on-line w systemie e-rekrutacja. Brakujące dokumenty (np. świadectwo maturalne) można uzupełnić w dowolnym momencie w czasie trwania rekrutacji.

Następnie kandydaci są zobowiązani do złożenia dokumentów w biurze rekrutacji, przed upływem terminu rekrutacji na studia tj. przed 2 sierpnia- I tura; 26 września- II tura. Kandydat jest przyjmowany na studia w tej turze rekrutacji, w której złożył kompletne dokumenty.