Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Studiuj Administracje w WSPiA

Studia pierwszego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Czas trwania: 3 lata (6 semestrów)
Uzyskany tytuł: licencjat

Studia drugiego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Czas trwania: 2 lata (4 semestry)
Uzyskany tytuł: magister

Administracja to kilkanaście atrakcyjnych specjalności, dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz doskonała kadra specjalistów i doświadczonych praktyków. Podczas studiów będziesz uczestniczyć w ciekawych praktycznych zajęciach z wykorzystaniem interaktywnych gier biznesowych i decyzyjnych. Podczas studiów zdobędziesz wiedze zakresu m.in.: praw, administracji, ekonomii, zarządzania, socjologii, marketingu, funduszy UE. Dzięki temu dobrze przygotujemy Cię do przyszłej pracy zawodowej, a nasze bogate doświadczenie, sprawia, że będziesz mógł znaleźć zatrudnienie w niemal każdej instytucji i podmiocie gospodarczym. Wybierając ten kierunek, dołączysz do kilkudziesięciu tysięcy naszych absolwentów, których wykształciliśmy przez ponad 27 lat.

Specjalności na kierunku: 

** Specjalność prowadzona wyłącznie na studiach II stopnia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kierunku Administracja -   


Harmonogram tegorocznych terminów rekrutacji:

  • I tura rekrutacji od 3 czerwca 2024 r. do 2 sierpnia 2024 r.
  • II tura rekrutacji od 5 sierpnia 2024 r. do 26 września 2024 r.

Kandydaci rejestrują się elektronicznie i składają dokumenty on-line w systemie e-rekrutacja. Brakujące dokumenty (np. świadectwo maturalne) można uzupełnić w dowolnym momencie w czasie trwania rekrutacji.

Następnie kandydaci są zobowiązani do złożenia dokumentów w biurze rekrutacji, przed upływem terminu rekrutacji na studia tj. przed 2 sierpnia- I tura; 26 września- II tura. Kandydat jest przyjmowany na studia w tej turze rekrutacji, w której złożył kompletne dokumenty.