Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości
×

 

UCZELNIA AKADEMICKA - Przynależność do grupy najlepszych uczelni w Polsce!
Jesteśmy jedyną uczelnią niepubliczną na Podkarpaciu, a nawet w Polsce wschodniej - co więcej, jedną z nielicznych uczelni niepublicznych w Polsce, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk prawnych.
Daje nam to status uczelni akademickiej i tym samym przynależność do elitarnej grupy najlepszych uczelni w Polsce. Jest to najbardziej obiektywnym dowodem najwyższego poziomu naukowego i dydaktycznego Naszej Uczelni.

Jesteśmy pierwszą uczelnią w Polsce, która zaproponowała studentom nowoczesny system nauczania i sprawdzania wiedzy, czyli „EDR-SBS”. Ideą systemu „EDR-SBS”. Jego główne założenia to zbieranie przez studenta punktów za systematyczną naukę oraz ułatwienie życia studentom. 

 

Studiowanie w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej jest świetną decyzją dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności i uzyskać wiedzę potrzebną do realizacji swoich marzeń i celów zawodowych. W WSPiA oprócz wiedzy teoretycznej, nacisk kładzie się również na praktyczne aspekty nauki. Studenci mają okazję brać udział w licznych projektach i praktykach, co pozwala im zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i zastosować zdobytą wiedzę w rzeczywistych sytuacjach. Profesjonalni i doświadczeni wykładowcy, a także zaawansowane metody dydaktyczne, zapewniają wysokiej jakości proces edukacyjny.

W WSPiA dbamy również o rozwój studentów jako osób, oferując im różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak koła naukowe, wolontariat i udział w konferencjach. Studenci mają też możliwość z korzystania na wyłączność z siłowni uczelnianej, wielu sekcji sportowych Akademickiego Związku Sportowego, uczestniczą w wyjazdach studyjnych i programach zagranicznych. Nasi studenci również mogą korzystać z Zespołu Mieszkań Uczelnianych.

 

×

 

  - Najczęściej zadawane pytania

 

×

 

Zobacz jak studiuje się w WSPiA

WIRTUALNY SPACER PO WSPiA